swipe
Vaata lähemalt: Rebase Ärikeskus / Kaubanduskeskus / Büroohoone
swipe
 

Tere tulemast Sininõmmele!

ELUKESKKOND

Sininõmme Kodu elurajoon on ainulaadne ja erineb teistest Ida-Virumaa uutest projektidest nii idee kui arhitektuurilise lahenduse poolest. Lähiaastatel Sininõmmele kerkiv kaasaegse planeeringuga elurajoon on kui omaette roheline aedlinn, kus lisaks inimeste kodudele on laste mänguväljakud, pargid ja bussiliiklus, et oleks mugav sõita Narva asju ajama või Narva-Jõesuusse mere äärde puhkama.

Perspektiivis rajatakse Sininõmme vahetusse lähedusse Narvat ja Narva-Jõesuud ühendav 14 km pikkune valgustatud tervise- ja spordirada. Tulevaste sininõmmelaste jaoks tähendab see veel üht suurepärast võimalust vaba aja veetmiseks, tervisejooksu tegemiseks, jalgratta või rulluiskudega sõitmiseks ja talvel suusatamiseks. Elamuala keskel on looduskaunis parkmets

Welcome!
Map

koos puhkealade ja jalutusradadega, samuti korrastatakse Sininõmmelt läbi voolava jõe kaldad ja need hoitakse elanikele avatuna. Kõik teenindamiseks vajalikud kommunikatsioonid (teed ja tänavavalgustus, elekter, gaas, vesi, kanalisatsioon, telefoni- ja andmeside) ehitatakse välja kompleksselt ning teed asfalteeritakse kuni krundi piirini.

ASUKOHT

Sarnase arhitektuuriga elumajadest koosnev elamukvartal asub Peeterristi-Kudruküla tee ääres Tõrvajõe külas, Vaivara vallas. Uuselamukvartal asub vähem kui 10 minutilise autosõidu kaugusel nii Narva linna südamest kui Narva-Jõesuu imekaunist liivarannast. Valitud asukoht on mugav nii auto- kui ühistranspordi kasutajale, tagatud on korralik bussiühendus Narva linnaga, bussipetused asuvad nii ala südames, kui kvartali sissesõidul maantee ääres. Elamukvartalis ehitatakse välja korralikku kattega tänavad, samuti on heas korras Narva ja Narva-Jõesuusse viivad maanteed.

 

Sininõmme majad

Skandinaavia stiilis elamud on projekteeritud rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud Soome arhitektide poolt Cederqvist & Jäntti Architects arhitektuuribüroost. Nelja tüüpi sarnase ahitektuuriga hooned on kahekorruselised ja madala viilkatusega. Maht on elavdatud ja huvitavalt liigendatud autovarjualuse, tagasiastuva sissepääsuga esifassadil ning rõdu ja terassiga ühenduva puidust võrestikuga hoovi pool. Fassad on põhimahus kaetud vertikaalse puitlaudisega, mida on elavdatud laia horisontaallaudisega sisehoovis ja akende vahel. Hoone muudab elavaks ja kaasaegseks ka värvilahendus mis koosneb kahest põhivärvist ning
akende vaba jaotumine. Värvitoonid on kontrastsed, samas looduslähedased. Majad, suuruses 117,3 – 195,3m2, on paigutatud krundile selliselt, et naabrid üksteise privaatsust ei häiriks, kuid vajadusel oleksid siiski lähedal. Krundid on ümbritsetud piirdeaiaga. Ehitusmaterjaliks on inimese tervisele sõbralik puit. Tänu kaasaegsele planeeringule on eluruumid avarad ja valgusküllased. Hoolikalt läbimõeldud ruumilahendus aitab hoida maja hoolduskulud madalal. Põhjalikumalt saate tutvuda pakutavate majadega siinsamas allpool.
Stockholm

STOCKHOLM

Stockholm on kahe 141,0 m2 üldpinnaga korteriga kaksikelamu, ristkülikukujulise põhiplaaniga puidust lihtsa mahuga 2-kordne madala viilkatusega...

0%

  Stockholm

  Stockholm on kahe 141,0 m2 üldpinnaga korteriga kaksikelamu, ristkülikukujulise põhiplaaniga puidust lihtsa mahuga 2-kordne madala viilkatusega ja puitfassaadiga ehitis. Fassaade elavdatakse tänava poolel vaba akende jaotumise, sissekäigu varikatuse, astete ja võrede ning fassaadimaterjalide varieerimise ja kahe põhivärviga. Tagahoovi poolt muudavad “kergemaks” katuse konsool, rõdud ja neilt alla ulatuvad horisontaalsed võred.

  Mõlemad korterid on läbi kahe korruse. Esimesel korrusel asuvad eluruumidest köök, elu- ja söögituba, muudest ruumidest tuulekoda, ühendatud WC ja koduhooldusruum, esik ning tehniline ruum. Teisel korrusel on eluruumidest kolm magamistuba, muudest ruumidest hall, pesuruum, saun ja WC. Korruseid ühendab trepp.

  Esimese korrusega on ühenduses autovarikatus ja tagahoovi poolel terrass. Autovarikatusega on ühendatud külm välispanipaik. Teise korruse suurima magamistoa juurde kuulub tagahoovile avanev rõdu.

  Maja

  OSLO

  Oslo on 195,3 m2 üldpinnaga elamu, ristkülikukujulise põhiplaaniga puidust lihtsa mahuga 2-kordne madala viilkatusega ja puitfassaadiga ehitis.

  0%

   Oslo

   Oslo on 195,3 m2 üldpinnaga elamu, ristkülikukujulise põhiplaaniga puidust lihtsa mahuga 2-kordne madala viilkatusega ja puitfassaadiga ehitis. Fassaadi elavdatakse tänava poolel vaba akende jaotumise, sissekäigu kohal fassaadi osalise taandega (tagasiastega) ja fassaadimaterjalidega ning fassaadimaterjalide kahe põhivärviga. Tagahoovi poolset massijaotust muudavad “kergemaks” katuseräästa konsoolkate, rõdud ning rõdudelt terrassi ja söögitoa akna ette ulatuvad horisontaalsed võred.

   Esimesel korrusel asuvad eluruumidest köök, elutuba, söögituba ja magamistuba/kabinet, muudest ruumidest tuulekoda, esik, panipaik, koduhooldusruum, WC ja tehniline ruum. Teisel korrusel on eluruumidest kolm magamistuba, muudest ruumidest hall, vaheruum, pesuruum, riietusruum, saun ja WC. Esimest ja teist korrust ühendab avatud ruum, mis on esimese korruse söögiruumi kohal ja mille võib teisel korrusel muuta lisamagamistoaks. Korruseid ühendab trepp.

   Esimese korruse juurde kuulub auto varikatusealune kahele autole ja tagahoovi poolel terrass. Auto varikatusealusega on ühendatud külm välispanipaik. Teise korruse hallist pääseb külghoovile avanevale rõdule, vaheruumist tagahoovile avanevale rõdule.

   Vaata maja 360° vaadet!
   Maja

   HELSINKI

   Helsinki on ühe kuni kolme 117,3 m2 ja kahe 119,3 m2 üldpinnaga korteriga ridaelamu, ristkülikukujulise põhiplaaniga puidust lihtsa mahuga 2-kordne madala viilkatusega ja ...

   0%

    Helsinki

    Helsinki on ühe kuni kolme 117,3 m2 ja kahe 119,3 m2 üldpinnaga korteriga ridaelamu, ristkülikukujulise põhiplaaniga puidust lihtsa mahuga 2-kordne madala viilkatusega ja puitfassaadiga ehitis. Tänavapoolset fassaadi elavdavad ja muudavad seda “kergemaks” madalamad külmad panipaigad. Tänava poolt vaadates maja otsal olev autovarikatus järgib panipaikade stiili. Panipaigad on ühendatud rõhttalaga, millele on üles riputatud tänavapoolset fassaadi “kergemaks” muutvad horisontaalsed võred. Kitsad püstaknad tasakaalustavad põhiehitise horisontaalilmet. Tagahoovi poolset osa muudavad “kergemaks” rõdud, rõdudelt alla ulatuvad horisontaalsed võred ja korterite terrassidevahelise seina käändumine rõdukatuste konsoolideks.

    Kõik korterid on läbi kahe korruse. Esimesel korrusel asuvad eluruumidest köök, elu- ja söögituba, muudest ruumidest tuulekoda, kaks panipaika, WC ja esik. Teisel korrusel on eluruumidest kaks magamistuba, muudest ruumidest hall, ühendatud pesuruum ja koduhooldusruum, saun ning WC. Korruseid ühendab trepp.

    Hoone küljel on ühine varikatusega autovarjualune parkimiskohaga iga korteri jaoks, lisaks parkimiskohad varikatuse kõrval ja tagahoovi poolel terrassid. Hoone esiküljel on varikatusega ühendatud külm välispanipaik ja tehniline ruum. Teise korruse suurima magamistoa juurde kuulub tagahoovile avanev rõdu.

    Vaata maja 360° vaadet!
    Maja

    KOPENHAGEN

    Kopenhagen on 161,6 m2 üldpinnaga elamu, ristkülikukujulise põhiplaaniga puidust lihtsa mahuga 2-kordne madala viilkatusega ja puitfassaadiga ehitis.

    0%

     Kopenhagen

     Kopenhagen on 161,6 m2 üldpinnaga elamu , ristkülikukujulise põhiplaaniga puidust lihtsa mahuga 2-kordne madala viilkatusega ja puitfassaadiga ehitis. Fassaadi elavdatakse tänava poolel vaba akende jaotumisega, sissekäigu kohal fassaadi osalise taandega (tagasiastega) ja fassaadimaterjalidega ning fassaadimaterjalide kahe põhivärviga. Tagahoovi poolt muudavad “kergemaks” katuseräästa konsoolkate, rõdu ja rõdult terrassi ette ulatuv horisontaalne võre.

     Esimesel korrusel asuvad eluruumidest köök, elutuba, söögituba ja magamistuba/kabinet, muudest ruumidest tuulekoda, esik, panipaik, WC ja tehnilise otstarbega ruum. Teisel korrusel on eluruumidest kolm magamistuba, muudest ruumidest hall, ühendatud vannituba ja koduhooldusruum, saun ning WC. Korruseid ühendab trepp.

     Esimese korruse juurde kuulub auto varikatusealune kahele autole ja tagahoovi poolel terrass. Auto varikatusealusega on ühendatud külm välispanipaik. Teise korruse hallist pääseb tagahoovile avanevale rõdule.

     Vaata maja 360° vaadet!
      
     asd asd asd asd
      
     a

     Majad ja hinnad

     Kliki majadel ja uuri lähemalt!

      

     Ehitusinfo ja tehnilised andmed

     • Kõik majad omavad B  klassi energiamärgist.
     • Hooned vundament rajatakse lintvundamendi ja plaatvundamendi kombinatsioonina.
     • Seinad on tehaselise valmistusega puitkarkass-seinad, karkassi vahel on 250 mm mineraalvilla soojustuseks. Seinad on väljast kaetud voodrilauaga ja seestpoolt kipsplaadiga.
     • Paaris- ja ridamajade korterite vahelised seinad on kahekihilised, tagamaks head helipdavusomadused.
     • Kütteallikaks on lokaalne gaasikatel hoonete tehilises ruumis, esimesel korrusel on põrandaküte, teisel korrusel radiaatorküte. Lisaks on niisketes ruumides elektriline põrandaküte. Ventilatsioon on lahendatud soojustagastusega ventagregaadiga, sissepuhe toimub magamistubades ja muudes eluruumides, väljatõmme köögikubu ja niiskete ruumide kaudu, võimsus on reguleeritav.
     • Mahasõidud krundi piirini on asfalteeritud. Krundil asuvad auto- ja kõnniteed ning platsid on kaetud betoonkividega. Ridaelamute varikatuse kõrvale jäävad parkimikohad on rajatud plastvõrguga tugevdatud murukattele.
     • Katusekonstruktsiooniks on puidust fermid, mille vahel on 350 mm puistevilla. Katusekatteks on kvaliteetne valtsitud terasplekk.
     • Paigaldatud on standartne arv pistikupesasid ja normidekohaselt valgusteid. Tunniarvestusega elektriarvestid paiknevad jaotuskilbis, peaukse kõrval. Paigaldatud on arvutivõrgu ja televisooni kaabledus. Elioni fiiberoptilise side ja IPTV valmidus.
     • Piirded ja haljastus
     • Majad valmivad vahemikus sügis 2014 kuni kevad 2015, ehitusega alustatakse kui 2014 aasta märtsi lõpuks on piisav arv tellimusi laekunud.

     Viimistlus

     Välisviimistlus on lahendatud arhitekti poolt, kasutades kvaliteetseid ja vastupidavaid materjale ning pöörates tähelepanu harmooniale. Laudised on värvitud erinevat värvi. Katus, akende välisraamid, räästaplekid ja muud metallkonstruktsioonid on värvilt tumehallid (RAL 7024), sokkel tumehalliks värvitud krohv.

     Vali sisekujunduspakett:

     Sisekujunduses on tulevasel koduomanikul võimalik valida kolme viimistluspaketi vahel. Seinad on eluruumides värvitud, märgades ruumides plaaditud. Põrandate viimistluseks on kasutatud kvaliteetset laminaatparketti. Köökides tööpinna ees, tualetruumides, majapidamisruumides, pesuruumides, esikutes ja panipaikades on kattematerjaliks keraamiline plaat. Laed on värvitud, köökides, esikutes ja pesuruumides on ripplaed, mis on pahteldatud ja värvitud.

     PAKETT 1

     Esik

     Põrand: tumepruun keraamiline plaat, Tuareg pardo 33,3x33,3* Seinad: värvitud, valge, Tikkurila Symphony F497*

     Köök ja toad

     Põrand: laminaatparkett Merbau* Seinad: elutuba ja köök värvitud, valge, Tikkurila Symphony F497* Magamistoad: värvitud, beezh, Tikkurila Symphony J464*

     Vannituba

     Põrand: keraamiline plaat, helehall, Tuareg arena 33,3x33,3* Seinad: keraam. plaat, helehall, Willow light grey 25x40* Laed värvitud, valge, Tikkurila Symphony F497*

     PAKETT 2

     Esik

     Põrand: hall keraamiline plaat, Tuareg perla 33,3x33,3* Seinad: värvitud, valge, Tikkurila Symphony F497*

     Köök ja toad

     Põrand: laminaatparkett Valge tamm* Seinad: elutuba ja köök värvitud, valge, Tikkurila Symphony F497* Magamistoad: värvitud, kollane, Tikkurila Symphony G314*

     Vannituba

     Põrand: keraamiline plaat, roheline, Athena Green 40x40* Seinad: keraam. plaat, roheline, Athena Light Green 20x30* Laed värvitud, valge, Tikkurila Symphony F497*

     PAKETT 3

     Esik

     Põrand: hall keraamiline plaat, Tuareg perla 33,3x33,3* Seinad: värvitud, valge, Tikkurila Symphony F497*

     Köök ja toad

     Põrand: laminaatparkett Vaher* Seinad: elutuba, magamistoad ja köök värvitud, valge, Tikkurila Symphony F497*

     Vannituba

     Põrand: keraamiline plaat, tumehall, Tuareg negro 33,3x33,3* Seinad: keraam. plaat, hall, Willow dark grey 25x40* Laed värvitud, valge, Tikkurila Symphony F497*

     * - nimetatud näited on indikatiivsed, arendajal on õigus vajadusel asendada nimetatud tooted samaväärse analoogiga.

      

     Müügiinfo ja kontakt

     Hinnas sisaldub

     • Korteri ja elamu valmidus vastavalt projektile ning valitud siseviimistluspaketile
     • Tasu tehnovõrkude (elektri-, vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside) rajamise ning nendega liitumise eest
     • Käibemaks

     Hinnas ei sisaldu

     • Müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõiv
     • Telefoni- ja andmeside ühendus ning liitumine valvesignalisatsiooniga

     Müük toimub kolmes etapis:

     1. Broneerimine

     Sininõmme majade ehitusega alustatakse pärast 20 korteri ja maja võlaõigusliku ostu-müügilepingu sõlmimist. Selleks sõlmitakse sobiva kodu leidnud kliendiga broneerimiskokkulepe, mis kehtib 20 huvitatud kliendi kogunemise ning nendega võlaõiguslike lepingute sõlmimiseni. Pärast ehituse alustamist sõlmitud broneerimislepingud kehtivad kaks nädalat. Kokkuleppe vormistamine on tasuta.

     2. Võlaõiguslik leping

     Elamu või korteri välja valinud kliendiga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik ostu-müügileping, mille eelduseks on ostja poolt tasutud 15% ostetava elamu või korteri maksumusest.

     3. Asjaõiguslik leping

     Elamu valmides sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik leping, millega kaasneb elamu ja korteri omandiõiguse üleminek ning ostja tasub ülejäänud 85% ostusummast.

     Võta meiega ühendust!

     OÜ NORDLAND Tallinna büroo
     Rävala pst. 2, IV korrus, 10415 Tallinn
     Palume kokkusaamiseks aeg eelnevalt kokku leppida.

     Eesnimi Perekonnanimi
     email@email.ee
     +372 520 11 22
     Eesnimi Perekonnanimi
     email@email.ee
     +372 520 11 22