swipe
Vaata lähemalt: Rebase Ärikeskus / Kaubanduskeskus / Büroohoone
 

Narva Äripark

on kaasaegne ettevõtluspiirkond kaubandus-, teenindus-, logistika- ja tootmisettevõtetele.

KINNISTUD MÜÜGIKS

Kaardil näidatud kõik kinnistud on müügiks ning need on ette nähtud kaubandus, tootmis- ja logistikaettevõtetele. Osasid krinnistuid müüakse koos, need on kaardil ka selliselt tähistatud.

Teavet krundi ehitusõiguse, sihtotstarbe ja suuruse kohta saad asukoha plaanil krundile klõpsates. Krundi täisehitusprotsent on kuni 60%.

Lubatud on ehitada kuni 3-korruselised äri- ja tootmishooned, maksimaalse kõrgusega 15 m maapinnast. Ehitusõigused on mitme kinnistu ostu korral liidetavad.

Kinnistud on varustatud veevarustuse, reovee kanalisatsiooni, sadevee kanalisatsiooni, gaasivarustuse ja sidekanalisatsiooniga ja välja on ehitatud ka elektrivõrk. Kõikidele kinnistutele on ligipääs uute asfalteeritud teede kaudu, kuhu on välja ehitatud tänavavalgustus.

KINNISTUTE HIND

  • Äri- ja toomismaa kinnistute hinnaks kahe erandiga on 22 eurot ühe ruutmeetri kohta.
  • Kaheks erandiks hinna poolest on Rebase 11, mille hinnaks on 17,1 eurot m2 kohta ja Rebase tänava kaubanduskeskuse kinnistu, mille hnnaks on 30 eurot m2 kohta.
  • Elamumaa kinnistute maksumuseks on 20,6 eurot m2 kohta.
  • Kõik hinnad sisaldavad liitumist gaasivarustuse, vee- ja reovee ärajuhtimise teenusega ning elektriliitumist. Kõikidele hindadele lisandub käibemaks.
 
 

Kontakt

Priit Kotkas

  • Telefon +372 50 377 11

Jäta meile oma kontakt ja me võtame ise ühendust!

Viga!

Ei õnnestunud Sinu andmeid saata. Palun kontakteeru telefoni teel!

Aitäh!

Võtame peagi ühendust!

 

Aerofotod

Vaated Narva Äripargile 100m kõrguselt õhust. Fotograaf: Aare Rebban