swipe
Vaata lähemalt: Rebase Ärikeskus / Kaubanduskeskus / Büroohoone
 

Narva Äripark

on kaasaegne ettevõtluspiirkond kaubandus-, teenindus-, logistika- ja tootmisettevõtetele.

KAUBANDUSPIIRKOND

Äripargi Narva maantee poolne osa on mõeldud kaubandusele ja teenindusele ning planeeritav ehitusmaht on ca 40 000 m². Kaubanduspiirkonna keskmesse on plaanitud eeskätt kodukaupadele mõeldud Narva City kaubanduskeskus, maantee ääres on valminud Toyota Narva autokeskus, töös on üüripindu pakkuv ärihoone. Lisaks on ootel üks autokeskus ja rida kaubandushooneid, büroohoone ja kortermajad.

REBASE ÄRIKESKUS

Planeeritav ärihoone on mõeldud müügi- ja teenindusettevõtetele ning pakub võimalust pidada ühes kohas müügisaali, ladu ja kontorit. Kontori jaoks on võimalik ehitada hoone sisse ka teine korrus. Kaupluste sissepääsud avanevad kahel fassaadil, tagaküljel on uksed kauba laadimiseks. Hoone suurus on 4000 m², hoone plaanid ning vaated on vaadeldavad SIIT. Hoone ehitust alustame, kui üürilepingutega on kaetud vähemalt 2/3 hoone üüripindadest. Huvi korral küsi lisateavet ja pakkumist.

KINNISTUD MÜÜGIKS

Kaubanduspiirkonnast põhjapoole jäävad kinnistud on müügiks ning need on ette nähtud kaubandus, tootmis- ja logistikaettevõtetele. Teavet krundi ehitusõiguse, sihtotstarbe ja suuruse kohta saad asukoha plaanil krundile klõpsates. Krundi täisehitusprotsent on kuni 60%. Lubatud on ehitada kuni 3-korruselised äri- ja tootmishooned, maksimaalse kõrgusega 15 m maapinnast. Ehitusõigused on mitme kinnistu ostu korral liidetavad. Kinnistud on varustatud veevarustuse, reovee kanalisatsiooni, sadevee kanalisatsiooni, gaasivarustuse ja sidekanalisatsiooniga ja välja on ehitatud ka elektrivõrk. Kõikidele kinnistutele on ligipääs uute asfalteeritud teede kaudu, kuhu on välja ehitatud tänavavalgustus.

 
 

Kontakt

Priit Kotkas

  • Telefon +372 50 377 11

Jäta meile oma kontakt ja me võtame ise ühendust!

Viga!

Ei õnnestunud Sinu andmeid saata. Palun kontakteeru telefoni teel!

Aitäh!

Võtame peagi ühendust!

 

Aerofotod

Vaated Narva Äripargile 100m kõrguselt õhust. Fotograaf: Aare Rebban