swipe
 

Narva Äripark

on Narva kaasaegne ettevõtluspiirkond kaubandus-, logistika ja tööstusettevõtetele. Narva Äripargi infrastruktuuri on rajanud MTÜ Virumaa Tööstuspark Euroopa Regionaalarengu Fondi poolt kaasrahastatud piirkondade konkurentsivõime tugevdamise programmi ja PRIA toel.

Asukoht »

Narva Äripark asub Narva-Jõesuu linnas, Narva linna vahetus läheduses. Äripargi esimene etapi suuruseks on ca 40 ha. Äripark rajati täitmaks turul valitsevat tühimikku kaasaegsete teede ja tehnovõrkudega varustatud äri- ja tootmismaa ning kvaliteetsete äripindade osas.

« Kaubanduspiirkond

Narva Äripargi Tallinn – Narva maantee äärne osa on ette nähtud kaubandusettevõtetele; esimeses järgus on Äriparki tulemas auto- ja motopoed ning hooldused, ehitustarvete, aiakaupade, tööriistade, sisustusmaterjalide, tööstustarvikute, autotarvete ning elektrikaupade kauplused. Teise järku on planeeritud 24 000 m2 suurune Narva City kaubanduskeskus.

Logistika- ja tööstuspiirkond »

Narva Äripargi tööstuspiirkond on plaanitud ettevõtetele, kes on huvitatud osa saama Narva tööstuse kogemustega tööjõu kõrgest kvalifikatsioonist ja Eesti keskmisega võrreldes väiksemast palgatasemest. Samuti on Narva piirkond huvitav Venemaa tootmis- ja logistikaettevõtetele, kes soovivad laiendada oma tegevust Euroopa Liitu.

« Tuuleveski tänav

Narva Äripark pakub tootmis- ja ärimaad müügiks ja äripindasid üürile. Müügitingimustega saab tutvuda Müügiinfo ja kontakt lehel. Üürimisel on kaks võimalust:

  • Üürida kaubandus- või teeninduspind Narva Äripargi poolt ehitatavates ärihoonetes. Esimene ärihoone rajatakse Rebase 13 / Rebase 15 kinnistutele.
  • Üürida kliendi nõudmiste kohaselt personaalselt talle ehitatud äri- või tootmishoone.

Narva lennujaam »

Narva Äripargil on head transpordiühendused; park piirneb vahetult Tallinn – Narva maanteega, Narva raudteejaama on ca 2 km, Sillamäe sadamasse ca 20 km. Teisele poole maanteed, praeguse hobilennuvälja kohale, on plaanis rajada kuni 110 kohaliste reisilennukite ja kaubalennukite vastuvõtu võimekusega Narva Lennujaam.

Narva Futura linnakeskus »

Narva Äripark on üks osa suuremast Narva Futura projektist, mille eesmärgiks on rajada Narva linnapiirkonda uus kvaliteetne elu- ja ettevõtluskeskkond, kus oleks kohta nii ettevõtlusele, loodaks uus kvaliteetne elukeskkond ning samuti võimalused arendada välja avalike funktsioonidega hooneid ja rajatisi: alale on planeeritud väikeelamu-, korter-, tööstus- ja kaubandusala ning tulevase linnaruumi keskus.

 

Asukoha kaart

Narva Äripark asub Narva-Jõesuu linnas, Narva linna vahetus läheduses. Äripargi esimene etapi suuruseks on ca 40 ha. Äripark rajati täitmaks turul valitsevat tühimikku kaasaegsete teede ja tehnovõrkudega varustatud äri- ja tootmismaa osas.

 

Müügiinfo ja kontakt

Müügiinfo

Teavet krundi ehitusõiguse, sihtotstarbe ja suuruse kohta saad asukoha plaanil krundile klõpsates. Ehitusõigused on kruntide liitmise korral liidetavad. Hind sisaldab liitumist valmis ehitatud veevarustusega, reovee kanalisatsiooniga, sadevee kanalisatsiooniga, gaasivarustusega. Kõikidele kinnistutele on ligipääs uute asfalteeritud teede kaudu, kuhu on välja ehitatud tänavavalgustus. Krundi hind ei sisalda elektriliitumist ning liitumist sideteenusega. Elektriliitumine ehitatakse välja vastavalt kliendi soovile. Sideoperaatori tarvis on välja ehitatud sidekanalisatsioon, mis sisaldub kinnistu hinnas. Sideoperaatori valib kinnistu uus omanik vastavalt oma soovile. Krundi täisehitusprotsent on kuni 60%. Lubatud on ehitada kuni 3-korruselisi äri- ja tootmishooneid, maksimaalse kõrgusega 15m maapinnast.

Kontakt

Priit Kotkas

  • phone +372 50 377 11

Jäta meile oma kontakt

Jäta meile oma kontakt ja me võtame ise ühendust!

Viga!

Ei õnnestunud Sinu andmeid saata. Palun kontakteeru telefoni teel!

Aitäh!

Võtame peagi ühendust!

 

Aerofotod

Vaated Narva Äripargile 100m kõrguselt õhust. Fotograaf: Aare Rebban